/Varėnos rajone vykusi akcija „Apsaugok mane“ buvo sėkminga
2019 m. spalio 18 d.

Varėnos rajone vykusi akcija „Apsaugok mane“ buvo sėkminga

Rugsėjo mėnesį Varėnos rajone, kaip ir visoje Lietuvoje, vyko jau tradicija tapusi saugaus eismo akcija „Apsaugok mane“. Jos iniciatorė, asmens draudimo apsaugą visiems šalies moksleiviams suteikusi bendrovė „Lietuvos draudimas“ kartu su Varėnos rajono savivaldybe ragino eismo dalyvius kelyje būti itin atidžius ir atsargius.

Varėnos rajono savivaldybės administracijos direktorius Alvydas Verbickas ir AB „Lietuvos draudimas“ Dzūkijos skyriaus vadovė Alma Visockienė 2019 m. rugpjūčio 13 d. pasirašė sutartį dėl Varėnos rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių Asmens draudimo (draudimo nuo nelaimingų atsitikimų) akcijos „Apsaugok mane“ metu. Draudimo laikotarpis – nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. iki 2019 m. rugsėjo 30 d. Kiekvienas moksleivis visą rugsėjo mėnesį buvo apdraustas „Lietuvos draudimo“ 5000 eurų vertės draudimu nuo nelaimingų atsitikimų kelyje. „Lietuvos draudimas“ varėniškiams pradinukams dovanojo šviesą atspindinčias liemenes.

Savivaldybė savo lėšomis penkiolika prie Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos, Varėnos „Ryto“ progimnazijos ir Matuizų pagrindinės mokyklos esančių perėjų paženklino ryškiu „Apsaugok mane“ ženklu, kurį atpažįsta didžioji dauguma vairuotojų ir pėsčiųjų.

Moksleiviui, kuris keliavo pėsčiomis ar važiavo dviračiu, patekus į eismo įvykį, jo tėvai ar globėjai turėjo apie tai pranešti „Lietuvos draudimui“ telefonu 1828.

Galima pasidžiaugti, jog skambinti niekam nereikėjo, nes eismo įvykių, kuriuose būtų nukentėję mokiniai, Varėnos rajone nebuvo.

„Lietuvos draudimo“ inicijuota akcija „Apsaugok mane“ vyksta nuo 2000-ųjų ir yra tapusi rudens tradicija. Jos metu kartu su šalies policijos atstovais rengiamos edukacinės iniciatyvos, skirtos mažiesiems eismo dalyviams, ir įgyvendinamos kitos saugaus eismo priemonės, kuriomis siekiama pagerinti avaringumo situaciją Lietuvos keliuose.

 

2019-10-18T08:44:50+00:00