/Varėnos rajono mero taurė taikliausiam šauliui iškeliavo į Žemaitiją
2021 m. birželio 5 d.

Varėnos rajono mero taurė taikliausiam šauliui iškeliavo į Žemaitiją

Šiandien, birželio 5 d., apie 50 dalyvių iš Varėnos, Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Jurbarko, Ukmergės, Alytaus, Plungės, Utenos, Radviliškio, Panevėžio ir kitų Lietuvos miestų turėjo galimybę savo taiklumą  pasitikrinti „Šūvio klubo“ organizuotose kombinuoto medžioklinio šaudymo varžybose. Medžiotojai, sportininkai ir mėgėjai ne tik varžėsi dėl geriausio ir taikliausio šaulio vardo, bet ir dėl specialiai šioms varžyboms įsteigtos Varėnos rajono savivaldybės mero taurės.

Jau antrus metus iš eilės ją laimėjo Gintaras Juknevičius, tad iš šįkart taurė iškeliavo į Žemaitiją. Dalyviai varžėsi A, B ir C (C1 ir C2) meistriškumo kategorijose. C2 grupės graižtvinio šautuvo rungtyje I vietą laimėjo varėniškis Marius Reklevičius, lygiavamzdžio šautuvo rungtyje I vieta atiteko Almantui Abromavičiui. Bendroje įskaitoje I vietą užėmė varėniškis Dainius Muzikevičius.

C1 graižtvinio šautuvo rungtyje I vieta atiteko Saugirdui Pėteliui, lygiavamzdžiu šautuvu I vietą iškovojo Simas Petraitis. Bendroje šios meistriškumo grupės įskaitoje I vieta atiteko Sauliui Ežerskiui.

B grupės graižtvinio šautuvo rungtyje I vietą laimėjo Rolandas Vaidilauskas, lygiavamzdžio šautuvo rungtyje I vietą iškovojo Vilius Urbonas, jam atiteko I vieta ir bendroje šios grupės įskaitoje.

A grupės graižtvinio šautuvo rungtyje I vietą užėmė Gintaras Juknevičius, lygiavamzdžio šautuvo rungtyje I vieta atiteko Tomui Sujetai. Bendroje įskaitoje I vietą iškovojo taip pat G. Juknevičius.

Komandinėje įskaitoje I vietą laimėjo komanda „Žemaitija“.

Po varžybų vyko loterija, kurioje visi varžybų dalyviai galėjo laimėti rėmėjų įsteigtus prizus.

Gausioje vyriškoje kompanijoje savo jėgas išbandė ir viena moteris – varėniškė Živilė Tamulienė. Varėnos rajono savivaldybės administracijos direktorius Alvydas Verbickas dėkojo „Šūvio klubo“ vadovui Vidmantui Balkei už iniciatyvą, už Varėnos krašte sukurtą dar vieną traukos objektą. Administracijos direktorius palinkėjo varėniškiams didesnės sėkmės ateinančiais metais, kad taurė pasiliktų mūsų rajone.

 

Živilė Puidokaitienė
Varėnos rajono savivaldybės administracijos
Bendrojo skyriaus viešųjų ryšių specialistė
tel. (8 310) 32 021, el.p. zivile.puidokaitiene@varena.lt
2021-06-05T19:59:26+00:00