/Varėnos rajono savivaldybėje darbą pradėjo nauja valdžia
2019 m. balandžio 12 d.

Varėnos rajono savivaldybėje darbą pradėjo nauja valdžia

Šiandien, balandžio 12–ąją,  įvyko pirmasis Varėnos rajono savivaldybės devintojo šaukimo tarybos posėdis. Jame prisiekė naujai išrinkti meras Algis Kašėta bei Tarybos nariai, po slapto balsavimo mero pavaduotoju paskirtas Giedrius Samulevičius. Iš užimamų pareigų atleisti administracijos direktorius Alvydas Verbickas bei administracijos direktoriaus pavaduotoja Vilma Miškinienė. Alvydui Verbickui pavesta eiti Varėnos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas tol, kol bus paskirtas Varėnos rajono savivaldybės administracijos direktorius naujai kadencijai.

Pirmasis naujos kadencijos tarybos posėdis prasidėjo Lietuvos Respublikos himnu. Vėliau Tarybos nariai iškilmingai prisiekė, jų priesaikas priėmė ir tarybos nario pažymėjimus kiekvienam įteikė Varėnos rajono savivaldybės rinkimų komisijos pirmininkas Juozas Šilanskas. Po to jis posėdžio pirmininkavimą perdavė išrinktajam Varėnos rajono savivaldybės merui Algiui Kašėtai.

Meras Algis Kašėta savo kalboje pažymėjo, kad yra atviras pasiūlymams, pastaboms ir konstruktyviam dialogui tiek su tarybos nariais, tiek su rajono gyventojais. „Šiandien gera proga Varėnos rajono gyventojams dar kartą padėkoti už suteiktą pasitikėjimą. Tai mane motyvuoja su dar didesne energija tęsti pradėtus darbus ir dirbti kaip galima geriau visus šiuos keturis metus savo kraštui ir jo žmonėms. Šiuos keturis metus mūsų laukia dideli suplanuoti darbai, kuriems reikia atsakomybės ir  pasišventimo. Šiandien duodami priesaiką, įsipareigojom dirbti taip, kad čia gyventojai jaustųsi patogiai ir jaukiai, o Varėnos miestas ir rajonas būtų sektinu pavyzdžiu kitoms savivaldybėms. Sėkmingam darbui ir geram rezultatui reikalinga stipri komanda. Savivaldybės administracijoje ir rajono įstaigose bei organizacijose dirba daug puikių, atsakingų, darbščių ir savo kraštą mylinčių žmonių. Dėkoju Jums visiems už Jūsų kasdienius darbus. Esu įsitikinęs, kad mums kartu pavyks įgyvendinti dar daug svarbių projektų ir gražių iniciatyvų. Pažadu būti aktyvus meras – įvairiais klausimais tarsiuosi su bendruomenėmis,  visuomeninėmis organizacijomis, verslo ir jaunimo atstovais. Visuomet skatinsiu ir palaikysiu geras iniciatyvas. Tikėkime, kad kiekvienas iš mūsų galime prisidėti, sustiprinti ir praturtinti savo bendruomenę ir kraštą – rodydami asmeninį pavyzdį, sąžiningai atlikdami savo darbą, būdami pilietiški. Tarsimės ir svarbiausius sprendimus priimsime drauge su Jumis. Kartu mes galime daug nuveikti mūsų krašto labui.“, – kalbėjo meras A. Kašėta.

Vėliau iš užimamų pareigų atleisti savivaldybės administracijos vadovai: direktorius Alvydas Verbickas  bei direktoriaus pavaduotoja Vilma Miškinienė. Slaptuoju balsavimu mero pavaduotoju išrinktas ir paskirtas iki šiol šias pareigas ėjęs Giedrius Samulevičius. Administracijos direktorius ir administracijos direktoriaus pavaduotojas bus paskirti kitame Tarybos posėdyje. Į šias pareigas numatyti tie patys administracijos vadovai.

Tarybos posėdyje buvo perskaitytas viešas pareiškimas, kad visuomeninio rinkimų komiteto „Algio Kašėtos sąrašas „Drauge su Jumis“, Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų, Lietuvos socialdemokratų darbo partijos atstovai, naujai išrinktoje Varėnos rajono savivaldybės taryboje, turėdami 17 mandatų iš 25, jungiasi į koaliciją „Mūsų krašto labui!“ ir Savivaldybės taryboje suformuoja daugumą.

Varėnos rajono savivaldybės taryboje taip pat dirbs tris vietas Taryboje laimėję Lietuvos socialdemokratų partijos, tris – Centro partijos ir dvi – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovai.

 

Rūta Averkienė,
Varėnos rajono savivaldybės administracijos
Bendrojo skyriaus vyr. specialistė,
tel. (8 310) 31 980, 8 614 99 144, el. paštas ruta.averkiene@varena.lt .
2019-04-12T15:55:25+00:00