/Varėnos rajono savivaldybėje lankėsi kolegos iš Prienų
2019 m. spalio 11 d.

Varėnos rajono savivaldybėje lankėsi kolegos iš Prienų

Vietos savivaldos dienos išvakarėse Varėnos rajono savivaldybėje apsilankė gausus būrys  Prienų rajono savivaldybės atstovų. Delegacija, vadovaujama mero Alvydo Vaicekausko, susitiko su Varėnos rajono savivaldybės vadovais ir administracijos specialistais.

Varėnos rajono savivaldybės meras Algis Kašėta  pasveikino svečius su Vietos savivaldos diena, palinkėjo profesinio ir asmeninio tobulėjimo bei nuoširdžiai dirbti savo kraštui.
Rajono vadovas pažymėjo, jog pasidalinti darbo patirtimi, idėjomis bei aptarti abiejų savivaldybių įgyvendinamus projektus, iššūkius su kolegomis yra abipusiškai naudinga praktika.

Prienų savivaldybės meras A. Vaicekauskas sakė, kad prieniškiai į Varėnos rajoną atvyko tęsdami gražią tradiciją Vietos savivaldos dienos proga apsilankyti kurioje nors savivaldybėje, susipažinti su savivaldybės veikla bei lankytinais objektais.

Susitikimo savivaldybėje metu svečiams buvo pristatytas Varėnos rajonas ir Varėnos rajono savivaldybės veikla bei valdymo struktūra. Vėliau savivaldybių specialistai bendravo ir dalijosi patirtimi skyriuose. Varėnos rajono savivaldybės administracijos specialistai kolegoms papasakojo apie savo darbo specifiką, diskutavo, kaip sprendžiamos iškylančios problemos. Po susitikimų savivaldybėje prieniškiams buvo suorganizuota ekskursija po Varėną. Svečiai žavėjosi atnaujintu miesto centru, moderniomis Varėnos kultūros centro kino ir parodų salių erdvėmis, jaukiu Varėnos sporto centro baseinu bei Merkinės apžvalgos bokštu ir piliakalniu.

Prienų rajono savivaldybės meras A. Vaicekauskas varėniškius pakvietė apsilankyti Prienų krašte, nes ir prieniečiai turi kuo pasididžiuoti. Varėnos rajono savivaldybės meras A. Kašėta pažadėjo, kad ateinančiais metais Vietos savivaldos dienos Varėnos savivaldybininkai aplankys Prienų rajoną.

 

Rūta Averkienė,
Varėnos rajono savivaldybės administracijos
Bendrojo skyriaus vyr. specialistė,
tel. (8 310) 31 980, 8 614 99 144, el. paštas ruta.averkiene@varena.lt .

 

2019-10-14T15:54:25+00:00