/Varėnos rajono savivaldybėje šventėme Pyragų dieną
2019 m. lapkričio 6 d.

Varėnos rajono savivaldybėje šventėme Pyragų dieną

Varėnos rajono savivaldybės administracija ketvirtus metus prisijungia prie TV3 televizijos inicijuojamos prasmingos akcijos, skirtos mažiesiems ligoniukams paremti, ir šiandien surengė Pyragų dieną. Savivaldybės darbuotojai atsinešė gardžiausių pačių gamintų pyragų ir iš ryto susirinko trumpai kavos pertraukėlei. Jos metu savivaldybininkai ne tik vaišinosi kvapniais kolegų gaminiais, bet ir  kiekvienas pagal savo galimybes aukojo į bendrą „Išsipildymo akcijos 2019“ paramos dėželę. Gražią muzikinę dovaną savivaldybininkams padovanojo Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos auklėtinės Viltė Beržanskaitė ir Meda Švedaitė.

Varėnos rajono savivaldybės administracijos direktorius Alvydas Verbickas padėkojo Pyragų dienos akciją organizavusiems savivaldybės administracijos
Kultūros ir sporto skyriaus vedėjai Laimai Denutienei ir šio skyriaus specialistams, jaunimo reikalų koordinatorei Daivai Grigėnei bei talkininkavusioms Jurgitai Kašėtaitei ir Svajūnei Saulėnaitei. Taip pat visiems savivaldybės darbuotojams, prisijungusiems prie gerumo iniciatyvos, kurios metu suaukoti pinigėliai prisidės prie bendro ir labai prasmingo tikslo.

„Džiugu, kad prisijungėm prie šios akcijos ir galim kiekvienas prisidėti. Ačiū Jums visiems už skanius pyragus, bendrystę, ir svarbiausia, už supratingumą padėti sergantiems vaikams“, – kalbėjo administracijos direktorius. Jis pateikė gražų pavyzdį iš pasakos, kurioje gaisrą gesinti padėjo ir mažas paukštelis su vienu lašeliu vandens. Šis pavyzdys išties simbolizuoja tai, jog kiekvieno mažas prisidėjimas yra reikšmingas įgyvendinant didelius ir prasmingus darbus.

Visos suaukotos lėšos –250 Eur – bus pervestos į „Išsipildymo akcijos 2019“ sąskaitą.

Ši akcija – jau septynioliktus metus TV3 televizijos ir SEB banko organizuojamas didžiausias paramos projektas Lietuvoje. Daugiau nei dešimtmetį perkopusi tradicija ištiesia ranką tiems, kuriems mūsų pagalbos reikia labiausiai.
Džiugu, kad Pyragų diena subūrė Varėnos rajono savivaldybės administracijos kolektyvą gražiam bendram tikslui – savo nors ir mažyte pinigine auka pagelbėti sergantiems ar kitaip likimo nuskriaustiems Lietuvos vaikams.

 

Rūta Averkienė,
Varėnos rajono savivaldybės administracijos
Bendrojo skyriaus vyr. specialistė,
tel. (8 310) 31 980, 8 614 99 144, el. paštas ruta.averkiene@varena.lt .
2019-11-06T14:36:51+00:00