/Varėnos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Alvydo Verbicko paneigimas dėl melagingos informacijos LNK žinių reportaže
2021 m. kovo 26 d.

Varėnos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Alvydo Verbicko paneigimas dėl melagingos informacijos LNK žinių reportaže

Kovo 24 d. per LNK vakaro žinias buvo parodytas reportažas, kuriame Varėnos rajono savivaldybės tarybos narys paskleidė melagingą informaciją apie neva visiems atvirą Varėnos rajono savivaldybės administracijos pastatą ir čia priiminėjamus interesantus. Atsakingai pažymiu, kad Savivaldybės administracijos  darbuotojai gyventojų nepriiminėjo ir visas paslaugas teikė tik nuotoliniu būdu jau nuo praėjusių metų lapkričio 3 d., kai buvo paskelbtas karantinas. Būtent nuo lapkričio pradžios dalis administracijos darbuotojų dirbo nuotoliniu būdu, kita dalis – darbo vietoje, laikantis visų saugumo reikalavimų. Ši informacija buvo paskelbta viešai.

Išaiškėjus, kad Savivaldybėje buvo nustatyta COVID-19 susirgimų, Varėnos rajono Ekstremalių situacijų operacijų centras kovo 23 d. priėmė sprendimą, kad visi administracijos darbuotojai iki balandžio 1 d. imtinai privalo dirbti tik NUOTOLINIU BŪDU. Tačiau tai nereiškia, kad Savivaldybė gyventojams duris užvėrė tik kovo 23 d.

Taip pat noriu paneigti bet kokius gandus apie kovo 10 dieną Savivaldybės administracijos pastate švęstą Kultūros ir sporto skyriaus vedėjos gimtadienį, po kurio neva ir prasidėjo COVID-19 protrūkis Savivaldybės administracijoje. Tai įrodo ir faktas, kad tiek pačios vedėjos, tiek ir kitų šio skyriaus darbuotojų COVID-19 testo atsakymai yra neigiami.

 

Varėnos rajono savivaldybės administracijos direktorius

Alvydas Verbickas

2021-03-26T12:21:55+00:00