/Varėnos rajono savivaldybės meras pasveikino pasaulio čempiones ir jų trenerius
2021 m. spalio 21 d.

Varėnos rajono savivaldybės meras pasveikino pasaulio čempiones ir jų trenerius

Trečiadienį Varėnos rajono savivaldybės meras Algis Kašėta, mero pavaduotojas Giedrius Samulevičius, Kultūros ir sporto skyriaus vedėja Laima Denutienė susitiko su pasaulio jėgos trikovės čempione Valerija Petrovaite, vicečempione Reda Laurinavičiūte bei jų treneriais, VšĮ „Geležies lyga“ vadovais – Linu Sabaičiu ir Ieva Sabaite.

Rugsėjo pabaigoje Švedijoje vykusiame pasaulio klasikinės jėgos trikovės čempionate varėniškės iškovojo įspūdingą pergalę. Čempionate varžėsi apie 800 dalyvių iš įvairių pasaulio šalių, tačiau Reda ir Valerija buvo vienintelės, kurios atstovavo mūsų šaliai. Šia pergale ir iškovotais medaliais gali didžiuotis ne tik Varėna, bet ir visa Lietuva.

Tiek Reda, tiek ir Valerija atviravo, kad prieš varžybų startą itin jaudinosi, tačiau ryžtingos merginos nepasidavė emocijoms ir tvirtai siekė užsibrėžto tikslo. Pasiekti rezultatai – trenerių ir atkaklių sportininkių darbo atspindys.

Varėnos rajono savivaldybės meras padėkojo treneriams ir sportininkėms už Lietuvą garsinančias pergales bei palinkėjo ištvermės, sportinio azarto ir daugybės laimėjimų ateityje.

 

Živilė Puidokaitienė
Varėnos rajono savivaldybės administracijos
Bendrojo skyriaus viešųjų ryšių specialistė
tel. (8 310) 32 021, el.p. zivile.puidokaitiene@varena.lt
2021-10-21T19:41:48+00:00