/Varėnos rajono savivaldybės vadovai nepritaria pašto skyrių uždarymui
2019 m. birželio 25 d.

Varėnos rajono savivaldybės vadovai nepritaria pašto skyrių uždarymui

Šį antradienį, birželio 18 d., vyko Lietuvos pašto atstovų susitikimas su Varėnos rajono paštų darbuotojais, kuriame jie buvo informuoti apie mobiliųjų pašto paslaugų diegimą, todėl nuo š.m. spalio 1 d. planuojama uždaryti visus rajone esančius paštus ir veiks tik Varėnos bei Merkinės paštai. Šiame susitikime taip pat buvo duota suprasti, kad Varėnos rajono savivaldybės vadovai apie tai buvo informuoti.

Varėnos rajono savivaldybės meras Algis Kašėta vienareikšmiškai pasisako prieš skubotus Lietuvos pašto planus. „Beveik prieš mėnesį savivaldybėje lankėsi Lietuvos pašto Alytaus regiono atstovė Jurgita Strelkova ir Varėnos pašto viršininkas Juozas Raulušaitis. Jie informavo, kad nuo liepos mėnesio planuojama uždaryti Kabelių ir Perlojos paštus. Šiam siūlymui mes nepritarėme, o jie savivaldybės nuomonės ir neklausė,  mus tiesiog „pastatė prieš faktą“. Apie tai, jog Varėnos rajone neužilgo bus uždaryti beveik visi paštai, iš viso neužsiminė. Toks elgesys netoleruotinas. Mes tikrai nepritariame šiai reformai. Manome, kad atsisakant dabar patikimai veikiančios pašto sistemos, nebus užtikrinta kokybiška paslauga rajono gyventojams. Be to, rajono paštuose dirba daugiau kaip trisdešimt žmonių ir neaišku, kiek iš jų ir kokiomis sąlygomis liks dirbti. Dėl Lietuvos pašto planų jau kreipiausi į Seimo narį Juozą Baublį, prašydamas padėti sustabdyti rajone pradėtą mobilių paštų diegimą. Ateinančią savaitę dėl šios problemos ketiname susitikti su susisiekimo ministru Roku Masiuliu“.

Nors susitikimas su paštų darbuotojais vyko Varėnos rajono savivaldybės salėje, tačiau į jį nebuvo pakviestas nė vienas savivaldybės vadovas.

 

Rūta Averkienė,
Varėnos rajono savivaldybės administracijos
Bendrojo skyriaus vyr. specialistė,
tel. (8 310) 31 980, 8 614 99 144, el. paštas ruta.averkiene@varena.lt .

 

2019-06-26T14:08:26+00:00