/Varėnos rajono savivaldybės vadovai į padėkos vakarą sukvietė Grybų šventės rėmėjus
2019 m. spalio 8 d.

Varėnos rajono savivaldybės vadovai į padėkos vakarą sukvietė Grybų šventės rėmėjus

Kad Grybų šventės kasmet būna tokios didelės, spalvingos ir šaunios, didele dalimi prie jų sėkmės prisideda ir rėmėjai. Jau tapo gražia tradicija kelintus metus nušurmuliavus pačiai didžiausiai Varėnos krašto šventei į padėkos vakarą sukviesti jos rėmėjus.

Šiais metais į jaukų vakarą susirinkusiems rėmėjams rajono vadovai negailėjo gražių padėkos žodžių. Meras Algis Kašėta pasidžiaugė, kad Grybų šventę pagal galimybes  geranoriškai remia ne tik Varėnos krašto, bet ir kitos įmonės. „Malonu, kad įmonių, bendrovių, žiniasklaidos atstovai geranoriškai prisideda prie Grybų šventės, kurios sėkme džiaugtis galime visi drauge. Nors šių metų Grybų šventė buvo gausi lietumi ir išbaidė kai kuriuos svečius, tačiau kokybe ji tikrai nebuvo prastesnė už kitas šventes. Patys kraštiečiai į ją suvažiavo gausiai, nes tai tradicija ne tik pabūti šventėje, bet ir susitikti su draugais, giminėmis, klasiokais. Šventė įvyko ir mums labai svarbu, kad ji organizuojama su rėmėjų pagalba. Jūsų parama labai svarbi, kad šventės kokybė neblogėtų, tai ji –mūsų krašto vizitinė kortelė. Dėkodamas dar kartą, linkiu gero vakaro ir malonaus pabendravimo“, – linkėjo meras.

Padėkos vakaro metu rėmėjams padėkojo ir administracijos direktorius Alvydas Verbickas bei direktoriaus pavaduotoja Vilma Miškinienė.

Meras rėmėjams įteikė padėkas ir atminimo dovanėles.  Dar viena graži dvasinė dovana jiems buvo puikus solistų Ievos Barboros Juozapaitytės ir Arūno Malikėno, kuriems akomponavo Lina Giedraitytė, koncertas.

2019-11-06T19:51:32+00:00