/Vyko Lietuvos mažųjų žaidynių II etapas
2018 m. balandžio 9 d.

Vyko Lietuvos mažųjų žaidynių II etapas

Šių metų balandžio 5 d. 10 val. Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos sporto salėje vyko Lietuvos mažųjų žaidynių II etapas. Jame entuziastingai varžėsi keturios šaunios komandos: dvi Varėnos „Pasakos“ vaikų lopšelio-darželio komandos, Varėnos „Žilvičio“ vaikų lopšelio-darželio komanda ir Senosios Varėnos „Nykštuko“ vaikų lopšelio-darželio komanda. Žaidynes atidarė ir olimpinę ugnį įnešė nuotaikingas meškiukas. Jis vaikams prieš rungtis pravedė apšilimo mankštelę.

Mažieji varžėsi penkiose rungtyse: „Lapių lenktynės“, „Narsieji raiteliai“, „Greitasis paštas“, „Griūvantys bokštai“, „Olimpiniai žiedai“. Vaikai atliko įvairias užduotis, demonstravo sa­vo grei­tu­mą, vik­ru­mą, tiks­lu­mą, šok­lu­mą, orien­ta­ci­ją, tar­pu­sa­vio bend­ra­vi­mą ir bend­ra­dar­bia­vi­mą. Visos komandos pasirodė šauniai ir buvo apdovanotos padėkos raštais ir prizais, o į finalinį etapą pateko pirmoji Varėnos „Pasakos“ vaikų lopšelio-darželio komanda. Mažieji nugalėtojai savo jėgas išbandys finaliniame III žaidynių etape, kuris vyks balandžio 22 d. Alytuje.

Lietuvos mažųjų žaidynės – tai Lietuvos tautinio olimpinio komiteto inicijuotas ir drauge su Respublikine ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija vykdomas projektas. Žaidynių tikslas – kad vaikai patirtų džiaugsmą, bendrystės ir palaikymo jausmą sportuodami, o sportas nuo mažens taptų neatsiejama jų gyvenimo dalimi.

 

 

Solveiga Žukienė
Varėnos rajono savivaldybės administracijos
Bendrojo skyriaus viešųjų ryšių specialistė

2018-04-09T10:26:21+00:00