//Investicijos Varėnos rajone
Investicijos Varėnos rajone 2018-12-13T16:35:18+00:00

Interaktyvus žemėlapis „Investicijos Varėnos rajone“

Interaktyviame žemėlapyje pateikiama informacija apie Europos Sąjungos struktūrinių fondų, Valstybės ir Varėnos rajono savivaldybės biudžetų lėšomis finansuojamus investicijų projektus, kurių vykdytojai yra Savivaldybės administracija, Savivaldybės biudžetinės ir viešosios įstaigos bei kontroliuojamos įmonės.

Taip pat žemėlapyje pateikiama išsami informacija apie Varėnos mieste įgyvendinamus projektus, įtrauktus į Alytaus regiono integruotą teritorijų vystymo programą (ITVP):
Varėnos miesto Dainų slėnio infrastruktūros atnaujinimas ir pritaikymas visuomenės poreikiams (daugiau informacijos apie projektą www.esinvesticijos.lt)
Varėnos miesto centrinės dalies modernizavimas ir pritaikymas visuomenės poreikiams (I etapas) (daugiau informacijos apie projektą www.esinvesticijos.lt)
Varėnos miesto centrinės dalies modernizavimas ir pritaikymas visuomenės poreikiams (II etapas) (daugiau informacijos apie projektą www.esinvesticijos.lt)
Geriamojo vandens tiekimo tinklų rekonstrukcija Varėnos miesto centrinėje dalyje (daugiau informacijos apie projektą www.esinvesticijos.lt)
Kultūros įstaigų infrastruktūros modernizavimas Varėnos mieste (daugiau informacijos apie projektą www.esinvesticijos.lt)
Karloniškės ežero ir jo prieigų sutvarkymas ir pritaikymas aktyviam poilsiui (daugiau informacijos apie projektą www.esinvesticijos.lt)
Nenaudojamų teritorijų Varėnos mieste sutvarkymas ir pritaikymas verslui (daugiau informacijos apie projektą www.esinvesticijos.lt)
Teritorijų prie daugiabučių gyvenamųjų pastatų Varėnos mieste sutvarkymas ir pritaikymas visuomenės poreikiams (daugiau informacijos apie projektą www.esinvesticijos.lt)
Varėnos miesto J. Basanavičiaus, Savanorių ir M. K. Čiurlionio gatvių rekonstrukcija (daugiau informacijos apie projektą www.esinvesticijos.lt)
Dviračių ir pėsčiųjų takų įrengimas Varėnos miesto J. Basanavičiaus ir Žiedo gatvėse (daugiau informacijos apie projektą www.esinvesticijos.lt)
Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų surinkimo tinklų rekonstrukcija Varėnos miesto J. Basanavičiaus gatvėje (daugiau informacijos apie projektą www.esinvesticijos.lt)


Mobiliems įrenginiams siūloma naudoti šias aplikacijas:
2007–2013 m. projektai
2014–2020 m. projektai
Projektai, įtraukti į Alytaus regiono integruotą teritorijų vystymo programą