/Lengviau pasiekiama turizmo informacija Varėnos rajone: įrengta daugiau kaip pusšimtis naujų stendų, ženklų ir kitų objektų
2023 m. gruodžio 1 d.

Lengviau pasiekiama turizmo informacija Varėnos rajone: įrengta daugiau kaip pusšimtis naujų stendų, ženklų ir kitų objektų

Varėnos rajono savivaldybės administracija sėkmingai baigė įgyvendinti projekto „Turizmo trasų ir maršrutų informacinės infrastruktūros plėtra Lazdijų, Varėnos rajonų ir Druskininkų savivaldybėse“ II etapą, finansuotą iš Europos socialinis fondo lėšų. Projektas įgyvendintas kartu su partnerėmis  Lazdijų rajono ir Druskininkų savivaldybių administracijomis su tikslu įrengti turizmo ženklinimo infrastruktūrą užtikrinant turistų ir lankytojų informuotumą regiono savivaldybėse. Projektui skirta Varėnos rajono savivaldybei tenkanti lėšų dalis – 74 tūkst. eurų (iš jų 62,9 tūkst. eurų Europos Sąjungos lėšos, 11,1 tūkst. eurų Varėnos rajono savivaldybės biudžeto lėšos). Projektui įgyvendinti savivaldybės administracija panaudojo visas skirtas lėšas.

Projekto įgyvendinimo metu Varėnos rajono teritorijoje įrengti 33 aštuonių skirtingų tipų informaciniai stendai, 6 krypties rodyklės pėstiesiems, 9 medinės nuorodos, 6 informaciniai kelio ženklai ir interaktyvus informacinis stendas, pritaikytas žmonėms su specialiaisiais poreikiais. Skatinant atvykstamąjį turizmą, ypač iš kaimyninių valstybių, turizmo informacija informaciniuose ženkluose pateikiama ne tik lietuvių, bet ir užsienio kalbomis.

Tikimasi, kad įrengta turizmo informacinė infrastruktūra padės turistams ne tik lengviau orientuotis Varėnos rajone, bet ir savarankiškai atrasti ir pažinti gražiausias krašto vietoves, daugiau sužinoti apie gamtos ir kultūros vertybes.

Daugiau informacijos apie anksčiau įrengtus informacinius stendus ir kitus ženklus pateikta nuorodose:

https://varena.lt/naujienos/orientuotis-varenos-rajone-bus-lengviau-irengti-32-informaciniai-stendai/

https://varena.lt/naujienos/varenos-rajone-dar-daugiau-nuorodu-i-lankytinus-turizmo-objektus/

2023-12-01T15:31:27+00:00